Služby

Námi nabízené práce využívají zákazníci již od roku 1994 . Pracujeme s tuzemskými i zahraničními materiály kvalitně a profesionálně. Na přání zákazníka obklady a dlažby také dodáváme.

Obkladačské práce

Pracujeme s celou řadou materiálů od keramiky přes sklo až po umělý i pravý kámen. Obkládáme standartně i na koso. Provádíme obklady prosté i zdobné s různými druhy okrasných listel či bondur. Obkládáme v interieru např. koupelny, sociální zařízení, kuchyně, sauny, bazény ale i pro profesionální využití pro koupelnová studia, prodejny, hotely a showroomy. Provádíme obklady také pro venkovní použítí např. bazénů , zídek, soklů, teras, zimních zahrad apod. Pracujeme také s lícovými pásky a klinkery.

Dlaždičské práce

Pokládáme interiérové i exteriérové dlažby z keramiky, pravého i umělého kamene. Provádíme také pokládku velkoformátových dlaždic. Dláždíme byty a rodinné domy, terasy , balkony, haly ale i administrativní budovy, obchody, dílny a další objekty.

Rekonstrukce bytů.

Provádíme kompletní rekonstrukce koupelen, bytových jader i celých bytů včetně zednických, instalatérských a elektrikářských prací. Přenechte nám starosti s harmonogramem prací a návazností jednotlivých řemesel. Dopřejte si modernizaci celého bytu nebo třeba jen koupelny na klíč.

Internetové prezentace Benefitweb.cz